Hakkımızda

2000 yılında inşaat ve maden sektöründe faaliyetine başlayan Ruby Group geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber inşaat ve maden sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. İnşaat alanında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok projeye imza atan firmamız, maden alanında ise blok mermer ve krom ihracatında Türkiye’nin lider firmaları arasındadır.

Vizyonumuz

Ruby Group, çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği her sektörde müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları, çalışanları ve tedarikçileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Misyonumuz

Yaptığı tüm işlerde uluslararası standartları yakalama, sürekli gelişim ve yenilik amacında olan şirketimiz,ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı, kararlılık ile sürekli büyümeyi ve de insana saygıyı kendisine misyon edinmiştir.

Prensiplerimiz

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmayı hedef alırız.